Transparentnost

Milí čtenáři,

pokud jste zavítali na tyto stránky, pak určitě hledáte inspiraci na výlety nebo dovolenou. Vyznat se dnes v nepřeberné nabídce služeb a produktů může být celkem oříšek. Jedním z hlavních cílů tohoto webu je informovat vás o zajímavých místech, službách a turistických produktech. Určitě jste už slyšeli o tom, jak mnoho blogerů a influencerů nerado přiznává spolupráci s dalšími subjekty, či umisťování tzv. affiliate odkazů, díky nimž získává menší či větší provizi za přivedení zákazníka na web partnera.

Mým cílem není se tvářit, že psaní článků a hledání užitečných informací je “pouhým koníčkem”. Tvorba stránek je nákladná záležitost, a kromě spousty času stojí také peníze. Proto si myslím, že pokud někdo chce dělat věci pořádně a má možnost být za své úsilí odměněn, byl by hlupák, aby to alespoň nezkusil. Všechno má ale svoje meze. Proto na těchto stránkách najdete jen pečlivě vybrané reklamy a odkazy na takové služby, o kterých jsem přesvědčena, že vám budou k užitku a usnadní vám cestu k nezapomenutelným zážitkům. Jsme však jen lidé a každý se ve svém úsudku může zmýlit, něco se může pokazit, nebo zkrátka máme každý jiný vkus a preference. Vždy navíc máte možnost na reklamu nekliknout, nic si nekoupit, vyhledat si další informace, navštívit stránky partnera přímo atd.

Jinými slovy: Za obsah a služby poskytované na stránkách, na které jste se dostali kliknutím na reklamu nebo odkaz na tomto webu nenesu odpovědnost. Informace a doporučení vám poskytuji dle mého nejlepšího vědomí a svědomí. Vždy mi ale můžete napsat, pokud se vám něco nebude zdát, nebo budete mít pocit, že mé informace nejsou aktuální.

Na této stránce naleznete vždy aktuální seznam partnerů a programů, jichž jsem členem.

Kamila